Kempingas slėnyje

Trakų vardas senas, lygiai kaip ir pačios Lietuvos. Trakai- tai senosios Lietuvos galybės ir garbės lopšys. Iš čia kitados, nuo XIV a. pab., sklido įsakymai visam kraštui, buvo sutinkami pasiuntiniai iš svečių šalių, todėl ir svetingumas prilygo karališkąjam. Karaliai čia lankosi iki šiol... Lankytis Trakų mieste ir neparagauti tradicinių vietinių patiekalų, karaimiško krupniko, žymiausios Trakų ežerų žuvies-seliavos- tai tiesiog neįmanoma!

Kviečiame Jus į Trakų Slėnį, kuriame Jus nustebinsime išskirtinių patiekalų gausa ir stebinančiu skoniu. Tai ne burtai, tai tiesiog atkurta Trakų miesto istorija, kuri kvies vis giliau pažvelgti į priešais esančią Salos pilį bei Užutrakio dvarą.

Organizuotų grupių ar draugų kompanijų lauks pažintinė programa

 

 

 

 

 

"Gurmano kelias"

Siūlome Jums paragauti istorijos ir savo pažinimą pradėti nuo senojo maisto patiekimo kultūros. Pažintinės programos supažindins Jus su karaimiško, totoriško ir lietuviško maisto paruošimo būdais, tradicijomis, Trakuose gyvenusių tautų istorija.

Pasirinkta programa organizuotoms grupėms trunka 2 val. Kaina asmeniui nuo 35 Lt.

Programos metu:

Klausomasi miesto gido pasakojimo apie tautų istoriją ir "tautų stalą" Trakuose;

Ragaujami degustaciniai patiekalai, patiekalų rinkiniai, gėrimai;

Žaidžiami tradiciniai etnografiniai žaidimai.

Programa vyksta skambant tradicinei muzikai arba samdytam muzikos kolektyvui, pagal pageidavimą. Programa organizuojama kartu su Trakų rajono kultūros rūmų etnografiniais kolektyvais ir Trakų krašto vietos veiklos grupės amatininkais. Šią programą galime organizuoti laivuose ir dovanoti Jums įspūdingą kelionę "Praeities laivu".