Kempingas slėnyje

 

Sveikatinimo ir poilsio parkas „Slėnis“ įsikūręs Galvės ežero pusiasalyje, buvusioje Totoriškių dvaro teritorijoje. Totoriškių dvaro sodyba yra vienmetė su Užutrakio grafų Tiškevičių dvaru, nors pati vietovė, vadinta Algirdo sala, žinoma jau nuo XIV a. Jos pirmieji savininkai pasirinko nuostabiausią vietą Trakų regione – pusiasalį, nuo kurio matosi didžioji dalis Galvės ežero ir pagrindinė jo puošmena – Trakų salos pilis. Tai vienas nuostabiausių Lietuvos kampelių, esantis Trakų istoriniame–nacionaliniame parke, tik 30 km nutolęs nuo Vilniaus.

Apgyvendinimui siūlome jaukius Totoriškių dvaro svečių namus, įrengtus buvusioje dvaro oficinoje, senojo dvaro miegamuosius, erdvius kotedžus prie ežero bei vasarnamius ir atskirus vasarinius namelius. Teritorijoje yra kempingas, kuriame galima apsistoti atvykus su palapinėmis ar autonameliais.

Jei nesinori sėdėti vienoje vietoje, pasiūlysime dviračius, valtis, vandens dviračius. Vaikai galės krykštauti besileisdami čiuožykla tiesiai į Galvės ežerą. Jei norisi išskirtinių įspūdžių, galime paskraidinti Jus oro balionu, kad apžvelgtumėt Trakų platybes iš paukščio skrydžio. Mėgstantys ramybę galės pasiklausyti bangų mūšos plaukiodami jachtomis ar stebėti gamtą jodinėdami. Kiekvienas, ir vietoje nenustygstantis vaikas, ir vyresnis žmogus, pavargęs nuo kasdienybės šurmulio, „Slėnyje“ ras džiuginančią veiklą, poilsį, ramybę, susilies harmonijoje su gamta ir pačiu savimi.

Nedideliems renginiams siūlome banketines sales – įspūdingą rūsio barą, puoštą kaldinto metalo dirbiniais bei baldais, pagamintais iš rūsyje rastų pirmajam dvaro savininkui priklausiusių grandinių; Senojo dvaro menę su jaukią atmosferą kuriančiu židiniu ir išėjimu į terasą, kuria jau nuo XVIII a. žavisi praplaukiantys žvejai; didžiosios kavinės salę, kurioje vienu metu galima aptarnauti iki 100 asm. su lauko terasa. Svečius pasitinka jauki aplinka, malonus aptarnavimas.

Taip pat klientams yra siūlomas platus spektras sveikatinimo paslaugų: pirtys, šiaurietiško ėjimo žygiai, masažai. Visa tai išskirtinėje vietoje priešais šimtametę Trakų salos pilį! „Slėnis“- tai sveikatinimo ir poilsio oazė, kuri sužavės, mylinčius Lietuvos istorinę praeitį, su jos didingais statiniais ar gamtos mylėtojus, kuriems tyliai šnarės pušys ir bangos pasakos savo istorijas, vis bandydamos pasiekti  Trakų slėnio krantą.

Slėnis- Jūsų poilsio oazė ištisus metus!